HAEFFELINFRANCOIS LURTON
MONTESGUICCIARDINI STROZZI
MARCHESI DE FRESCOBALDIDOMUS VINI
MARCHESI DI BAROLOLOUIS JADOT
DELASWILLIAM DEUTZ
PERRIN&FILSBOUCHARD PERE&FILS
LAUDUN&CHUSCLANBODEGAS VALLOBERA
VIGNOBLES DU SOLEILLORGERIL
WILLIAM FEVRECAZES
BODEGAS SALENTEINMANDRAROSSA


O nas

Nasza Firma powstała w 1982 roku. Zapoczątkowali ją Krystyna i Andrzej Pańczyk-Wiszewieccy. W kręgu zainteresowań od samego początku była branża produkcyjna i handlowa.

Handel winem to nasza pasja. W chwili obecnej posiadamy rozległe kontakty u wytwórców i handlowców win we wszystkich znaczących regionach świata. Każda partia towaru przed dostawą jest przez nas osobiście badana. Niektórzy z producentów win nalegają sami na naszą obecność tylko po to byśmy mogli o ich wyrobie wiedzieć jak najwięcej  i przekazać tę wiedzę naszym klientom, w ten sposób pogłębiamy wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat win, regionów winiarskich, ich produkcji oraz ciekawostek związanych z enologią.

Sanepid Województwa Wielkopolskiego uznał naszą hurtownię win jako wzorcową placówkę zajmującą się obrotem wyrobami winiarskimi. Stałe kontrole są gwarancją dla Państwa, że nasze normy higieniczne i sanitarne są przez nas rygorystycznie przestrzegane.

Każde zamówienie jest przez nas traktowane indywidualnie i dopasowujemy ofertę do indywidualnych wymagań kontrahentów i klientów. Każdy oferowany towar jeśli nie jest w naszym magazynie, sprowadzamy w możliwie najszybszym terminie. Zamawiamy także wina na specjalne zamówienia klientów.

Naszą dodatkową pasją są dzieła sztuki, a w szczególności malarstwo. Posiadane przez nas obrazy stanowią dodatkowy element podkreślający charakter miejsca.

Na koniec bardzo ważna rzecz - naszych win  nie kupicie Państwo w sklepach wielkopowierzchniowych, są to wina dla osób ceniących sobie dobry smak i aromat. Dlatego właśnie nasze wina dostępne są tylko w sprzedaży w naszej firmie zarówno hurtowo jak i detalicznie, a także w dobrych restauracjach i hotelach. Mamy nadzieję, że zagoszczą na dobre w Państwa domach, a każdy smak skojarzy się Państwu z czymś przyjemnym.

Galeria zdjęć naszej siedziby i wnętrz.

 

Sala win

 

- Regulamin
- Polityka prywatności
- Dostawy
- O nas
- Aktualności
- Cenniki i katalogi
- Nowości i promocje
- Kontakt
- Galeria zdjęć

 
   
www.gotoAndPlay.pl